Vítejte na webu AMKČR - klubu chovatelů Aljašského malamuta

Vítejte na webu Alaskan Malamute klubu Česká republika, věnovanému všem milovníkům krásného, pradávného a nevšedního plemene Aljašského malamuta s polární září v očích. Těšíme se třeba právě s vámi na viděnou na některé z našich akcí. Zatím vám přejeme příjemný pobyt na těchto stránkách.

 

 

 

 

 

Novinky

Mezinárodní výstava České Budějovice

15.10.2011 10:46

Mezinárodní výstavy 2011

fotogalerie MVP České Budějovice 2011

Svatováclavský výlet s AMKCR

30.09.2011 13:11

Svatováclavský výlet s malamuty se uskutečnil v krásném babím létě , v Hradčanech u Mimoně . 

Nádherný podzimní den jsme strávili v milé společnosti našich psíků, kteří se šťastně potulovali Ralskem a užívali si s námi volný den . 

Děkujeme všem zúčatněným a těšíme se na další :-) 

Michaela Purnochová 

 

fotoreportáž 

Výlet s malamuty Nové Hrady 13.8.2011

15.08.2011 19:26

 

 

 

S malamuty po Novohradských Horách

Výlet AMKČR

 

Letošní léto zdá se podivné, jak napsal klasik a nelze jinak, než s ním souhlasit. Naše nohy už zahálely  delší dobu a malamutí pacičky taktéž .

Stačil jeden příjemný telefonát a bylo rozhodnuto.  Rychlá on-line pošta zafungovala kosmickou rychlostí a naše vidina toulání se po kopcích, nabyla reálných rozměrů.

V pátek ráno zabalíme a vyrazíme , směr Nové Hrady , krásné městečko na hranicích v jižních Čechách, ke kterému mám nostalgický  a láskyplný vztah bývalé členky  tehdejšího pionýrského tábora v Sokolím hnízdě .

Před zhruba desetiletími jsem tu s mojí sestrou trávila krásné letní týdny, uprostřed zeleně, malin, hub , borůvek a krav . Báječné slunné dny  pro pražské děti ….. pro nás to byl tehdy ráj .

 

Naši přátelé s malamutíky i s pejsky nemalmutího rázu na nás čekali v penzionu a páteční odpoledne jsme nedočkavě vyrazili do místní přírody na zahřívací kolečko. Večer  u prostřeného stolu a u dobrého moku, jsme naplánovali „lehčí“ trasu.

Účastníci zájezdu se v sobotu ráno shromáždili na „čáře „a my všichni vyrazili směrem do přírody . Nakonec se nás sešlo dvanáct .

Naše nohy a malamutí , psí nožičky se nedočkavě zabořili nejdříve do asfaltu a pak do krásné mechové cesty , která vedla nádherným lesem , podél rybníků a potoků .

Nakonec  s „lehčí „ cesty bylo 20 km , ale stály za to J .

Obešli jsme Nové Hrady , Terezčino údolí  a zdolali zeleň v okolí . V neděli nás okouzlilo okolí Žumberku , nádherné vesničky u Nových Hradů .   Počasí nám přálo, nálada byla perfektní .  Večeře a dobrý mok byl odměnou . Dokonce i taneček byl , i přes puchýře ,které některým účastníkům zdobily prstíky . Naši malamuti  byli šťastní a my samozřejmě s nimi .

 

Takže zase příště , už se teď těšíme !!!

 

Michaela Purnochová 

 

 

fotogalerie 

 

 

 

Nová databáze chovných jedinců

01.06.2011 15:59

 Nová databáze chovných jedinců plemene Aljašských malamutů v Polsku KRAM .

Plánované vrhy na rok 2011 v AMKCR

07.01.2011 16:58

 

Plánované vrhy v AMKCR na rok 2011

Sekce /Štěňata /

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Malamuti

Tato fotogalerie je prázdná.