Informace o nás

 

 • Alaskan Malamute klub Česká republika byl založen v roce 1997 jako platforma pro chovatele psů plemene Aljašský malamut. Klub sdružuje nejen chovatele, ale i příznivce a obdivovatele tohoto  krásného, pradávného a nevšedního plemene.
 • O možnostech a formách členství v AMK ČR se dočtete ve stanovách klubu, nebo přímo od jednatele klubu na tomto e-mailu, případně i telefonicky viz. kontakty. Přihláška do klubu je ke stažení zde.
 • První členové AMK ČR ke dni 20. 12. 1997 (v alfabetickém pořadí) jsou uvedeni na této stránce. Všem těmto lidem by AMK ČR rád srdečně poděkoval za jejich účast a podporu.
  Referendum na základě neúplných údajů o chovatelích a majitelích plemene aljašský malamut se uskutečnilo v únoru 1998, a již toto potvrdilo velký zájem - více než 170 kladných odpovědí!
 • Od září 1999 je těchto zájemců již více než 200 a neustále přibývají další. Děkujeme Vám !
 • Zakládající členové roce 1997:
  Al-Nassir Michael; Baďurová Kateřina; Drahňovská Hana; Oldřich Hanzal; Hašlar Oliver; Kamil Hovorka;
  Renáta Hovorková; Petra Hanzíková; Jana Hromadová; Vladimír Janáč; Lenka Juhaňáková; Petr Kofnovec;
  Helena Klučinová; Karla Krpálková; Martin Marinčič; Dana Mojžíšová; Vladimír Mojžíš; Petra Mlejnková; Michaela Pavlisová; Zdeněk Pavlis; Milan Purnoch; Michaela Purnochová; Zuzana Postlerová; Šárka Padevětová; Božena Stiburková; Blanka Šrimplová; Daniel Šrimpl; Zbyněk Valenta