Speciální výstava AMKČR 2013

Speciální výstava AMKČR 2013

 

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ALJAŠSKÝCH MALAMUTŮ  AMKČR 2013

Praha  4.5.2013

 

FOTOGALERIE 

 

Rozhodčí:  Gerda KASTL  (D)

 

 

V Ý S L E D K Y:

 

P S I:

 

Třída mladých:

 

V1, CAJC, BOJ – Nejlepší mladý jedinec

Oakiok MAGIC BOY FOR POLÁRNÍ ÚSVIT

(Bear Hug´s Arctic Bob Cat + Onan´s Oakiok Black Cat Magic)

ch: Cindy + Tom Uraynar

m: Jana Hynková

 

V2

HEAD OVER HEELS Shamanrock

(Lord of the Rings Appalachian + Rudged Lark Shamanrock)

ch: Renata Seidlová

m: Renata Cepková

 

Mezitřída:

 

V1, CAC

JOSEPH del Biagio

(Iron Butterfly del Biagio + Lera del Biagio)

ch: Giuseppe Biagiotti

m: Maurozio Pizzolato

 

VD

BARNEY Bohemia Kan

(Edge of Shadow Inditarod + Arta pod Vajankom)

ch: Ivo Šlapanský

m: Pavla Šarochová

 

Třída otevřená:

 

V1, CAC

Lonely Stone EAGLE EYE

(Woodoo Boy Shamanrock + Byhalia)

ch: Mariana Vrabie

m: Jana Engel

 

V2, Res. CAC

EMPIRE STATE OF MIND Shamanrock

(Lord of the Rings Appalachian + Chance for Win Vlci severu)

ch: Renata Seidlová

m: Lenka Dendani

 

 

 

V3

APOLLÓN Dream from Czech Kanada

(Adit Star of Yukon + Just A Snow Storm Vlci severu)

ch: Žaneta Nováková

m: Roman Růžička

 

Třída šampionů:

 

V1, CAC, Nejlepší pes, BOB

IGUAL DU GRAND Stormyth

(Raisin De Cijara + Final Fairy Stormyth)

ch: Renata Sütto-Vítková + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

m: Renata Sütto-Vítková

 

Třída veteránů:

 

V1, Nejlepší veterán

AGO Polární úsvit

(Brad Pitt del Lago Degli Orsi + Delightful Anny Inditarod)

ch: Jana Hynková

m: Tadeáš Walerii

 

 

F E N Y:

 

Třída mladých:

 

V1, CAJC

DAISY z Kováňské tvrze

(Eskimo Spirit Siwash Legend + Goosberry Bloom Stormyth)

ch:  Marie Hencová + Šárka Veverková

m: Marie Hencová

 

Mezitřída:

 

V1, CAC, Nejlepší fena, BOS

ISABELA LA BELLA Stormyth

(Raisin De Cijara + Final Fairy Stormyth)

ch: Renata Sütto-Vítková + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

m: Renata Sütto-Vítková

 

V2, Res. CAC

IKUKO BABY Stormyth

(Raisin De Cijara + Final Fairy Stormyth)

ch: Renata Sütto-Vítková + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

m: Karla Krpálková + Martin Marinčič

 

V3

ANGEL EYE Snow Flake of Engel

(Bear Pak Blackfoot Bruno + Daphne Polární úsvit)

ch+m: Jana Engel

 

Třída otevřená:

 

V1, CAC

HONEY LADY Polární úsvit

(Lord of the Rings Appalachian + Aura Polární úsvit)

ch+m: Jana Hynková

 

V2, Res.CAC

BLADE OF DESTINY Shamanrock

(Arctic Goddes + Chance for Win Vlci severu)

ch: František Seidl

m: Markéta Šlégrová

 

V3

Stormchaser´s SILVER SHADOW

(Sno Quest´s Limited Edition + Staromchaser´s the Seventh Heaven)

ch: Rita Liebrand

m: Helena Jiskrová + Michaela Purnochová

 

VD

CAIRO Star of Yukon

(Rasta-Man Shamanrock + Alka Star of Yukon)

ch: Kateřina Doubravová

m: Julie Bicanová

 

Třída šampionů:

 

V1, CAC

ADORE PRINCESS Arctic Storm

(Navaho Indian of Navarama Mal + Frost Flower Stormyth)

ch: Erika Marcová

m: Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 

V2, Res.CAC

DAPHNE Polární úsvit

(Just Fur Fun Shamanrock + Aura Polární úsvit)

ch: Jana Hynková

m: Jana Engel

 

Třída veteránů:

 

V1

ANGEL´S LIGHT Stormyth

(Storm Kloud´s Hhudson Icy Wind + Cardif Rex od Vranského potoka)

ch: Kateřina Scheuflerová-Bergerová

m: Šárka Hencová

 

 

 

 

 

 

S O U T Ě Ž E:

 

 

Nejlepší pár psů:

 

Igual Du Grand Stormyth + Isabela La Bella Stormyth

M: Renata Sütto-Vítková

 

 

Nejlepší chovatelská skupina:

 

Stormyth

Ch: Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 

 

JUNIORHANDLING:

 

Skupina III.:  4 – 9 let

 

1.

Věra Hencová

 

 

Skupina II. :  9 – 13 let

 

1.

Kateřina Marinčičová