Klubová výstava AMKČR 2013

Klubová výstava AMKČR 2013

Výsledky:

BOB, Nejlepší pes, Klubový vítěz, CAC ch. Igual Du Grand Stormyth

BOS,Nejlepší fena, Nejlepší mladý jedinec, Klubový vítěz, CAJC Spark Ice of Navarama Mal

Nejlepší štěně, VN1 Aischa Babe New Arctic Storm

Nejlepší veterán V1 Anoop Star Of Yukon

 

galerie1

galerie 2

 

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA AMKČR 05.10. 2013

 

Posuzovala paní Lenka Frnčová

 

Výsledky:

 

BOB, Klubový Vítěz, Nejlepší pes, CAC ch. Igual Du Grand Stormyth

BOS, Klubový vítěz, Nejlepší fena, Nejlepší mladý jedinec, CAJC Spark Ice of Navarama Mal

Nejlepší štěně Aischa Babe New Arctic Storm

Nejlepší veterán Anoop Star Of Yukon

 

 

Psi/dogs

mezitřída/intermediate:

V1, CAC

Oakiok Magic Boy For Polární Úsvit

(Bear Hug’s Arctic Bob Cat + Onans Oakiok Black Cat Magic)

nar./birth. 14.03. 2012                 AKC/WS40502903

chovatel/breeder: Cindy Tom Uraynar

majitel/ownner: Jana Hynková

 

Psi/Dogs

třída otevřená/open:

V1, CAC

Ogima Indian Navarama Mal

(Sno Quest’s Limited Edition + Like Anowa Navarama Mal)

nar./birth. 06.03. 2010                 CMKU/AM/7115/10

chovatel/breeder: Michaela + Milan Purnochovi

majitel/ownner: Karla Krpálková + Martin Marinčič

 

V2, res. CAC

Argo Železný vrch

(Just Fur Fun Shamanrock + Andy Polární Úsvit)

nar./birth. 06.11. 2008               CMKU/AM/6947/08/11

chovatel/breeder: Vladimír Vraštil

majitel/ownner: Vladimír Vraštil

 

VD3

Barny Bohemia Kan

(Edge Of Shadow Inditarod + Arta Pod Vajankom)

nar./birth. 16.06. 2011                 CMKU/AM/ 7296/11

chovatel/breeder: Ivo Šlpanský

majitel/ownner: Pavla Šarochová

 

Psi/Dogs

třída šampionů/champion:

 

V1, CAC, Nejlepší pes, Klubový vítěz, BOB

Igual Du Grand Stormyth

(Raisin de Cijara + Final Fairy Stormyth)

nar./birth. 10.05. 2011                 CMKU/AM/7283/11

chovatel/breeder: Renata Sütto-Vítková + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

majitel/ownner: Renata Sütto-Vítková

 

V2

Odakota Navaho of Navarama Mal

(Sno Quest’s Limited Edition + Like Anowa Navarama Mal)

nar./birth. 06.03. 2010                  CMKU/AM/7114/10/13

chovatel/breeder: Michaela + Milan Purnochovi

majitel/ownner: Michaela Purnochová

 

V3

Apollon Dream Czech Kanada

(Adit Star of Yukon + Just a Snow Storm Vlci severu)

nar./birth. 21.03. 2010                CMKU/AM/7125/10

chovatel/breeder: Žaneta Nováková

majitel/ownner: Roman Růžička

 

Psi/Dogs

třída veteránů/veterans:

V1, Nejlepší veterán

Anoop Star Of Yukon

(Buffalo Bill Inditarod + A Bith of Lilith Marisky)

nar./birth. 22.10. 2004             CMKU/AM/6441/04

chovatel/breeder: Kateřina Doubravová

majitel/ownner: Tadeáš Walerii

 

Psi/Dogs

třída čestná/honour:

V1

Ago Polární Úsvit

(Brad Pitt del Lago Degli Orsi + Delightful Anny Inditarod)

nar./birth. 23.03. 2005            CMKU/AM/6471/05

chovatel/breeder: Jana Hynková

majitel/ownner: Tadeáš Walerii

 

Feny/Bitches

třída štěňat/puppy I:

VN1, Nejlepší štěně

Aischa Babe New Arctic Storm

(Electrical Storm Stormyth + Frost Flower Stormyth)

nar./birth. 16.04. 2013                       SPKP 1988

chovatel/breeder: Erika Marcová

majitel/ownner: Erika Marcová

 

VN2

Magician Time Out At Siwash  Legend

(Ice Crystal’s Top Gun + Bear-Pak Devine)

nar./birth. 16.06. 2013                       LOI13

chovatel/breeder: Franco Tozzi

majitel/ownner: Kristina Slavíková

 

VN3

After Midnight New Arctic Storm

(Electrical Storm Stormyth + Frost Flower Stormyth)

nar./birth. 16.04. 2013                      SPKP 1987

chovatel/breeder: Erika Marcová

majitel/ownner: Filip Křivánek

 

Feny/Bitches

třída dorostu/puppy II:

VN1

Azalea Tender Matermuth

(Odakota Navajo of Navarama Mal + Howling Tempest Stormyth)

nar./birth. 27.01. 2013                           CMKU/AM/7442/13

chovatel/breeder: Lucie Holešová

majitel/ownner: Lucie Holešová

 

Feny/Bitches

třída mladých/youth:

V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší fena, Klubový vítěz

Spark Ice Of Navarama Mal

(Poker Ice Of Navarama Mal + Silver Shadow Stormchaser)

nar./birth. 16.11. 2012                    CMKU/AM/7490/12

chovatel/breeder: Michaela Purnochová

majitel/ownner: Irena Leityová

 

V2

Claissy Železný vrch

(Appanachi’s Braven Heart Lupus Austriae + Andy Polární Úsvit)

nar./birth. 25.05. 2012                        CMKU/AM/7405/12

chovatel/breeder: Vladimír Vraštil

majitel/ownner: Jaroslav Hrnčíř

 

Feny/Bitches

mezitřída/intermediate:

V1, CAC

Frances Star Of Yukon

(Dakota Star of Yukon + Correy Star of Yukon)

nar./birth. 24.02. 2012             CMKU/AM/7382/12

chovatel/breeder: Kateřina Doubravová

majitel/ownner: Tadeáš Walerii

 

V2, res. CAC

Daisy Z Kováňské tvrze

(Eskimo Siwash Legend + Goosberry Bloom Stoemyth)

nar./birth. 08.11. 2005                     CMKU/AM/6550/05

chovatel/breeder: Marie Hencová + Šárka Veverková

majitel/ownner: Marie Hencová

 

Feny/Bitches

třída otevřená/open:

V1, CAC

Isabela La Bella Stormyth

(Raisin de Cijara + Final Fairy Stormyth)

nar./birth. 10.05. 2011                 CMKU/AM/7287/11

chovatel/breeder: Renata Sütto-Vítková + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

majitel/ownner: Renata Sütto-Vítková

 

V2, res. CAC

Follow Me Midnight Sunrise

(Up the Wind Shamanrock + Anabell VS Skvost Aljašky)

nar./birth. 18.04. 2011                    CMKU/AM/7314/-11/11

chovatel/breeder: Zuzana Mikolková

majitel/ownner: Martina Maarová

 

V3

Blade Of Destiny Shamanrock

(Arctic Goddess + Chance for Win Vlci severu)

nar./birth. 22.10. 2009            CMKU/AM/7092/09

chovatel/breeder: František Seidl

majitel/ownner: Markéta Šlégrová

 

V4

Heda Od Mamutí skály

(Enormous Nugget Polární Úsvit + Owyhe Shamanrock)

nar./birth. 02.02. 2011                      SPKP 1965

chovatel/breeder: Zuzana Kynclová

majitel/ownner: Ladislav Hollý

 

Feny/Bitches

třída šampionů/champions:

V1, CAC

Howling Tempest Stormyth

(James Bond Navarama + Essence of Life Stormyth)

nar./birth. 03.09. 2009                     CMKU/AM/7051/09

chovatel/breeder: Radek Černý + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

majitel/ownner: Radek Holeš

 

 

 

SOUTĚŽE

Juniorhandling 4- 9 let:

1

Věra Hencová + Eliška Maarová

 

Juniorhandling 9-13 let:

1

Anna Marie Slavíková

 

Juniorhandling 14- 17 let:

1

Kateřina Marinčičová

 

 

Nejlepší pár/couple:

1

Igual Du Grand Stormyth + Isabela La Bella Stormyth

 

2

Ago Polární Úsvit + Francess Star of Yukon