Klubová výstava AMKČR 2001

Klubová výstava AMKČR 2001

II. KLUBOVÁ VÝSTAVA AMKČR – 17.11.2001 – LYSÁ nad Labem

 

Posuzovala:  Marie Marušková

 

P S I:

 

Třída puppy:

 

VN

BRAD PITT del Lago Degli Orsi

(Pandizuccechero del Lago Degli Orsi + Storm Kloud´s Oonly the Best)

ch: G.Urbani

m: I. Lysáková

 

Třída dorostu:

 

VN1

BARNEY Siwash Legend

(Antarctic Explorer X´PectNoWar + Forti Fortuna Canyon de Chelly)

ch: K.Slavíková

m: M. Kovářová

 

VN2

BLUE MOON Siwash Legend

Dtto bratr

M: M. Švercl

 

VN3

BIG FOOT Siwash Legend

Dtto bratr

M: K. Slavíková

 

VN4

BLUE ICE SPIRIT Siwash Legend

Dtto bratr

M: J. Jandus

 

Třída mladých:

 

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

BARON La Rose Loscan

(Aris Snow River Inditarod + Bianka z Píseční zátoky)

ch: R.Růžička

m: D. Fílová

 

V2

CHINOOK DREAM of Navarama Mal

(Northern Lighting Timba + Bijou od Severního slunce)

ch: M. Purnochová

m: D. Staňková

 

VD3

AKYAK NAVARAMA Arctic Snow

(Daystar del Biagio + Ebony Snow Navarama)

ch+m: M. Marinčič

 

Mezitřída:

 

V1

AKÉLA Siwash Legend

Dtto

Ch+m: K. Slavíková

 

V2

GREG Vlci severu

(Aris Snow River Inditarod + Gája Moravské stráně)

ch+m: B. Stibůrková + J. Berka

 

V3

LANCO del Biagio

(Active del Biagio + Leadinglady del Biagio)

ch: G. Biagiotti

m: J. Košťál

 

VD4

GAS Vlci severu

Dtto bratr

M: L. Vévodová

 

Třída otevřená:

 

V1, CAC

DARK OF THE MOON Shamanrock

(Believe the Win Montego + Ajuga Lokomotiva severu)

ch: F.Seidl

m: P. Raboch

 

V2, res.CAC

BAILEY Snowy Queen

(Elkahoo Dream Navarama + Colet Dolní Yukon)

ch: L. Juhaňáková

m: L. Šikanedrová

 

V3

AKÉLA z Kováňské tvrze

(Akéla od Severního slunce + Axa Údolí svatého muže)

ch: M. Hencová

m: R. Růžička

 

V4

HAYCOCK REX of Navarama Mal

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Bijou od Severního slunce)

ch: M. Purnochová

m: V. Danišová

 

V

NOEL NABUCCO z Rontu-Aru

(Ice Neschmark z Rontu-Aru + Dsharmen z Rontu-Aru)

ch: M. Kůrová

m: D. Fílová

 

VD

GREAT SNOW FLAKE of Navarama Mal

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Aira Lokomotiva severu)

ch: M. Purnochová

m: A. Tumpachová

 

VD

ELKAHOO DREAM Navarama

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Aira Lokomotiva severu)

ch: M. Purnochová

m: L. Juhaňáková

 

VD

ARON REX Malam Candya

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Candya Navarama)

ch: K. Baďurová

m: M. Marinčič

 

Třída šampionů:

 

V1, CAC, Klubový vítěz

CEDRIK REX Miroko

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Bonnie Miroko)

ch: P. Kofnovec

m: D. Staňková

 

V2, Res.CAC

Antarctic Explorer X´PECT NO WAR

(Staghorn´s Conquest of Paradise + Van de Barakken Talkinjazz)

ch: E.Vanpraet + N.Herman

m: K. Slavíková

 

Třída veteránů:

 

V1, Nejlepší veterán

REX CV of Keema´s Wolf Pak

(Storm Kloud´s Ccyrus Rex Valae + Mackenzie of Keema´s Wolf Pak)

ch: A.Muspach

m: M.+M.Purnochovi

 

V2

AKÉLA od Severního slunce

(Xefalu Ipuk di Latina + Cold Valley´s My Favorite Bijou)

ch: D. Křepelková

m: K. Slavíková

 

F E N Y:

 

Třída dorostu:

 

VN

BRAVE HEART Siwash Legend

(Antarctic Explorer X´PectNoWar + Forti Fortuna Canyon de Chelly)

ch: K.Slavíková

m. M.Kraus

 

Třída mladých:

 

V1, CAJC

ANTAR-C-TICA Stormyth

(Storm Kloud´s Hhudson Icy Wind + Cardif Rex od Vranského potoka)

ch: K.Scheuflerová

m: M. Řeháková

 

V2

BEAUTY La Rose Loscan

(Aris Snow River Inditarod + Bianka z Písečné zátoky)

ch: R. Růžička

m: M. Flesarová

 

V3

BARNA La Rose Loscan

Dtto sestra

M: M. Holubcová

 

V4

ANGEL´S LIGHT Stormyth

(Storm Kloud´s Hhudson Icy Wind + Cardif Rex od Vranského potoka)

ch: K. Scheuflerová

m: Š. Hencová

 

V

ALISIA ICY WIND Stormyth

Dtto sestra

M: K. Scheuflerová

 

V

BONNIE La Rose Loscan

Dttor sestra

M: J. Vyletová

 

Mezitřída:

 

V1, CAC, BOB, Klubový vítěz

CHEROKEE GIRL od Navarama Mal

(Northern Lighting Timba + Bijou od Severního slunce)

ch+m: M.+M.Purnochovi

 

V2, Res.CAC

AVALANCHE Siwash Legend

(Antarctic Explorer X´Pect No War + Forti Fortuna Canyon de Chelly)

ch: K. Slavíková

m: I. Mašková

 

V3

GITA Vlci severu

(Aris Snow River Inditarod + Gája Moravské stráně)

ch+m: B. Stibůrková + J.Berka

 

V4

ASHEILA Strážce severu

(Aris Snow River Inditarod + Biky Vůdce smečky)

ch: J. Knápek

m: V. Marek

 

V

CHAMPAGNE ICE Shamanrock

(Moon Song´s Captain Moon Ray + Blessed Love Montego)

ch: F. Seidl

m: I. Leityová

 

Třída otevřená:

 

V1, CAC

A WITCH DID IT Marisky

(Totem Spirit in the Sky + Attida Teplo úsvitu)

ch+m: L.Maříková + P.Souček

 

V2, Res.CAC

A BIT OF LILITH Marisky

Dtto sestra

M: B. Stibůrková

 

V3

FRANKLIN ARETH of Navarama Mal

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Aira Lokomotiva severu)

ch: M. Purnochová

m: M. Holubcová

 

V4

ABIGAIL DREAM Snowy Queen

(Elkahoo Dream Navarama + Dolly Navarama)

ch: L.Juhaňáková

m: A. Špačková

 

V

ABI-TIBI Siwash Legend

(Antarctic Explorer X´Pect No War + Forti Fortuna Canyon de Chelly)

ch: K. Slavíková

m: J. Krehovová

 

V

CARDIF REX od Vranského potoka

(Rex Cv of Keema´s Wolf Pak + Atuki od Vranského potoka)

ch: M. Pavlisová

m: K. Scheuflerová

 

V

AIRA DREAM Snowy Queen

(Elkahoo Dream Navarama + Dolly Navarama)

ch: L. Juhaňáková

m: I. Horáčková

 

Třída šampionů:

 

V1, CAC

ANOWA TUAWI Aleutia

(Poker Flat´s Yukon Law + Eagle Wing Navarama)

ch: R.Hovorková

m: M.Purnochová

 

V2, Res.CAC

HIAWATHA REX of Navarama Mal

(Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Bijou od Severního slunce)

ch+m: M.+M. Purnochovi

 

V3

EBONY SNOW Navarama

(Rex Cv of Keema´s Wolf Pak + Aira Lokomotiva severu)

ch: M. Purnochová

m: M. Marinčič

 

SOUTĚŽE:

 

Mladý vystavovatel – mladší:

V1

Klára Vyletová + Bonnie La Rose Loscan

 

V

Marek Purnoch + Hiawatha Rex of Navarama Mal

 

V

Kateřina Stibůrková + Gita Vlci severu

 

V

Petra Stibůrková + A Bit of Lilith Marisky

 

Mladý vystavovatel – starší:

V1

Monika Kadavá + Totem´s Spirit in the Sky

 

V

Tereza Rybáková + A Witch Did it Marisky

 

V

Šárka Hencová + Akéla od Severního slunce

 

Nejhezčí pár psů:

V1

Rex CV of Keema´s Wolf Pak + Anowa Tuawi Aleutia

(Purnochovi)

 

Chovatelská skupina:

Navarama Mal – Michaela Purnochová

Fotogalerie: Klubová výstava AMKČR 2001