Úspěchy

 

ČESKÝ ŠAMPION/CHAMPION CZECH REPUBLIC:

m. Rex Cold Valey of Keema's Wolf Pak

m. Akim Z Kováňské tvrze

m. Antarctic Exploer Xpect No War

m. Barney Siwash Legend

m. Eskimo Spirit Siwash Legend

m. Asterix Pameyut Aleutia

f. Anowa Tuawi Aleutia

m. Cedrik Rex Miroko CS

m. Akyak Navarama Arctic Snow

m. Chinook Dream Navarama Mal

f. Eagle Wing Navarama CS

f. Ebony Snow Nvarama CS

f. Hiawatha Rex Navarama Mal

m. Iron Rock Navarama Mal

f. Jannevine Rex Navarama Mal

f. Cherokee Girl Navarama Mal

m. Lakota Talisman Navarama Mal

f. Like Anowa Navarama Mal

m. Lupino Lupus Navarama Mal

m. Odakota Navaho Navarama Mal

f. Spark Ice Of Navarama Mal

f. Angel's Light Stormyth

f. Alisia Icy Wind Stormyth

f. Biskay Princess Stormyth

m. Colin Canuck Stormyth

f. Dark Pearl Stormyth

m. Earl Grey Stormyth

m. Electrical Storm Stormyth

f. Frost Flower Stormyth

f. Final Fairy Stormyth

m. High Hopes Stormyth

f. Howling Tempest Stormyth

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

m. Charming Boy Vlci Severu

m. Awanger Wolf Almada

m. Enormous Nugget Polární Úsvit

m. Crony Polární Úsvit

m. Ago Polární Úsvit

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Cassie Polární Úsvit

m. Head Over Hells Shamanrock

m. Appolón Dream From Czech Kanada

f. Daisy Z Kováňské Tvrze

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

 

ŠAMPION CMKU

f. Adore Princess Arctic Storm

m. Appolón Dream From Czech Kanada

 

 INTERŠAMPION/INTERCHAMPION

 m. Rex Cold Valey of Keema's Wolf Pak

m. Akim Z Kováňské tvrze

m. Barney Siwash Legend

m. Charming Boy Vlci severu

f. Anowa Tuawi Aleutia

f. Eagle Wing Navarama CS

f. Cherokee Girl Navarama Mal

m. Odakota Navajo of Navrama Mal

m. Electrical Storm Stormyth

f. Angel's Light Stormyth

f. Alisia Icy Wind Stormyth

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Cassie Polární Úsvit

f. Adore Princess Arctic Storm

 

SLOVENSKÝ ŠAMPION/SLOVAKIAN CHAMPION:

 m. Asterix Pameyut Aleutia

f. Anowa Tuawi Aleutia

m. Barney Siwash Legend

f. Eagle Wing Navarama CS

f. Hiawatha Rex Navarama Mal

f. Cherokee Girl Navarama Mal

m. Colin Canuck Stormyth

m. Electrical Storm Stormyth

f. Alisia Icy Wind Stormyth

f. Biskay Princess Stormyth

f. Dark Pearl Stormyth

f. Frost Flower Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Cassie Polární Úsvit

f. Face To Face Polární Úsvit

m. Enormous Nugget Polární Úsvit

m. Arnie The Warrior Of Alaska Empire

 

ŠAMPION POLSKA/CHAMPION OF POLAND:

m. Akela Wolf Siwash Legend

m. Barney Siwash Legend

f. Anowa Tuawi Aleutia

m. Lupino Lupus Navarama Mal

m. Electrical Storm Stormyth

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Cassie Polární Úsvit

m. Arnie The Warrior Of Alaska Empire

 

ŠAMPION MAĎARSKA/CHAMPION OF HUNGARY:

m. Barney Siwash Legend

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

m. Igual Du Grand Stormyth

 

RAKOUSKÝ ŠAMPION/AUSTRIAN CHAMPION:

m. Rex Cold Valey of Keema's Wolf Pak

m. Barney Siwash Legend

f. Delightful Anny Inditarod

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

 

ŠAMPION NĚMECKA/CHAMPION OF GERMANY:

m. Rex Cold Valey of Keema's Wolf Pak

m. Charming Boy Vlci Severu

f. Aura Polární Úsvit

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

 

ŠAMPION CHORVATSKA/CHAMPION OF CROATIA:

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Cassie Polární Úsvit

m. Igual Du Grand Stormyth

 

ŠAMPION Švýcarska/CHAMPION OF Switzerland:

m. Igual Du Grand Stormyth

 

ČESKÝ GRAND ŠAMPION/GRANDCHAMPION CZECH REPUBLIC:

m. Igual Du Grand Stormyth

m. Electrical Storm Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

m. Crony Polární Úsvit

m. Enormous Nugget Polární Úsvit

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Daisy Z Kováňské Tvrze

 

SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION/SLOVAKIAN GRANDCHAMPION:

 m. Barney Siwash Legend

f. Alisia Icy Wind Stormyth

m. Electrical Storm Stormyth

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

 

 ŠAMPION CMKU/CHAMPION CMKU:

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Adore Princess Arctic Storm

 

ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION/JUNIORCHAMPION CZECH REPUBLIC:

 m. Lupino Lupus Navarama Mal

m. Nanuke For Ayla Navarama Mal

m. Colin Canuck Stormyth

m. Crony Polární Úsvit

m. Odakota Navajo Navarama Mal

m. Ogima Indian Navarama Mal

m. High Hopes Stormyth

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Ikuko Baby Stormyth

f. Little Girl Stormyth

f. Moonlight Shadow Stormyth

m. Enormous Nugget Polární Úsvit

f. Delightful Anny Inditarod

f. Aura Polární Úsvit

f. Cassie Polární Úsvit

f. Face To Face Polární Úsvit

f. Daisy Z Kováňské tvrze

m. Arnie The Warrior Of Alaska Empire

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

f. Like A Queen Dnipro-Talisman

m. Victor Star For Nukka De Lobo Of Navarama Mal

  

SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION/SLOVAKIAN JUNIORCHAMPION:

 f. Alisia Icy Wind Stormyth

m. Electrical Storm Stormyth

f. Dark Pearl Stormyth

f. Frost Flower Stormyth

f. Moonlight Shadow Stormyth

m. Arnie The Warrior Of Alaska Empire

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

 

NĚMECKÝ JUNIOR ŠAMPION/GERMANY JUNIORCHAMPION :

f. Adore Princess Arctic Storm

m. Igual Du Grand Stormyth

 

RAKOUSKÝ JUNIOR ŠAMPION/ JUNIORCHAMPION AT:

m. Igual Du Grand Stormyth

f. Isabela La Bella Stormyth

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

m. Victor Star For Nukka De Lobo Of Navarama Mal

 

SLOVINSKÝ JUNIOR ŠAMPION/ JUNIORCHAMPION SL:

m. Igual Du Grand Stormyth

 

JUNIOR ŠAMPION MAĎARSKA/ JUNIORCHAMPION HU:

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

 

JUNIOR ŠAMPION POLSKA/ JUNIORCHAMPION PL:

m. Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

 

JUNIOR ŠAMPION LUCEMBURSKA

f. Cassie Polární Úsvit

 

SLOVENSKÝ  ŠAMPION ŠTĚŇAT/ PUPPY CHAMPION SK:

f. Moonlight Shadow Stormyth

 

 ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION/VETERAN CHAMPION CZ:

m. Akela Z Kováňské tvrze

m. Akim Z Kováňské tvrze

f. Ebony Snow Nvarama CS

f. Angel's Light Stormyth

f. Alisia Icy Wind Stormyth

f. Delightful Anny Inditarod

m. Electrical Storm Stormyth

 

 

 SLOVENSKÝ VETERÁN ŠAMPION/VETERAN CHAMPION SK:

f. Eagle Wing Navarama CS

f. Alisia Icy Wind Stormyth

 

SVĚTOVÝ VÍTĚZ/WORLD WINNER 2006:

f. Delightful Anny Inditarod

 

SVĚTOVÝ JUNIORSKÝ VÍTĚZ/WORLD JUNIOR WINNER 2012:

f. Adore Princess Arctic Storm

 

 

KLUBOVÍ ŠAMPIONI A VÍTĚZOVÉ KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍ:

 


KLUBOVÍ ŠAMPIONI:

Barney Siwash Legend

Angels Light Stormyth

Alisia Icy Wind Stormyth

Electrical Storm Stormyth

2x Igual Du Grand Stormyth

3x Adore Princess Arctic Storm (r. 2012, r. 2014,r. 2015)

Misza Z Muchnic

Charming Boy Vlci Severu

Tanana Yupik Unkas

Nobody's Stop Me Z Sniežnej Doliny

Up The Wind Shamanrock

Blaze of Glory Midnight Sunrise

Head Over Hells Shamanrock

Apolón Dream From Czech Kanada

Joseph Del Biagio

Spark Ice Of Navarama Mal

ArnieThe Warrior Of Alaska Empire

 



KLUBOVÍ JUNIOR ŠAMPIONI:

Alisia Icy Wind Stormyth

Colin Canuck Stormyth

Dark Pearl Stormyth

Electrical Storm Stormyth

Isabela La Bella Stormyth

Ikuko Baby Stormyth

Igual Du Grand Stormyth

Adore Princess Arctic Storm

Odakota Navaho Navarama Mal

Cherokee Girl Navarama Mal

Iron Rock Navarama Mal

Lakota Talisman Navarama Mal

Lupino Lupus Navarama Mal

Fair Play Appalachian

Crony Polární Úsvit

Ilija Lucky Appalachian

Up The Wind Shamanrock

Latina Chica Negra Z Snižnej Doliny

Nobody's Stop Me Z Sniežnej Doliny

Up The Wind Shamanrock

Daisy Z Kováňské tvrze

Head Over Hells Shamanrock

Spark Ice Of Navarama Mal

Arnie The Warrior Of Alaska Empire

Little Girl Stormyth

King of Champions Polární Úsvit

Baltazar Magic Boy Of Alaska Empire

Like a Queen Dnipro-Talisman 

Moonlight Shadow Stormyth
 


 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ OTEC ŠAMPIONŮ-ROM:

Rex Cold Valley of Keema's Wolf Pak

Asterix Pameyut Aleutia

Tanana Yupik Unkas

 


NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MATKA ŠAMPIONŮ-ROM:

Eagle Wing Navarama Mal

Cardif Rex Od Vranského potoka

Lady Snow Storm Huk Amarok

Beki Cien Alaski

Cherokee Girl Navarama Mal

 


VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PES-OTEC:  

Elkahoo Dream Navarama Mal  2001/2002

Asterix Pameyut Aleutia  2003/2004

 

VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FENA-MATKA:

Cardif Rex Od Vranského Potoka  2001/2002 a

2002/2003

Antar C-Tica Stormyth  2003/2004

Cherokee Girl Navarama Mal  2004/2005

Final Fairy Stormyth 2012/2013

 

 


PŘEHLED KLUBOVÝCH ŠAMPIONŮ A VÍTĚZŮ KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍ:

 

 2002

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
CHEROKEE GIRL of Navarama Mal
maj: Michaela Purnochová
 
VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FENA/MATKA v sezóně 10/2001 - 10/2002
CARDIF REX od Vranského potoka
maj:  Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 
VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PES/OTEC v sezóně 10/2001 - 10/2002
ELKAHOO DREAM Navarama
maj:  Lenka Juhaňáková
 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ OTEC ŠAMPIONŮ - R O M
REX CV of Keema´s Wolf Pak
maj:  Michaela Purnochová

 

 

 2003


 

 KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
IRON ROCK of Navarama Mal
maj:  Irena Leityová

 
KLUBOVÝ ŠAMPION    (525 bodů)
BARNEY Siwash Legend
maj:  Oleg Mihalčin

 
KLUBOVÝ ŠAMPION  (254 bodů)
ALISIA ICY WIND Stormyth
maj:  Kateřina Scheuflerová

 
VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FENA/MATKA v sezóně 10/2002 - 10/2003
CARDIF REX od Vranského potoka
maj:  Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 


  2004


 KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
COLIN CANUCK Stormyth
maj:  Iva Bachorová

 
KLUBOVÝ ŠAMPION  (252 bodů)
ANGEL´S LIGHT Stormyth
maj:  Marie + Šárka Hencová

 
VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PES/OTEC v sezóně 10/2003 - 10/2004
ASTERIX PAMEYUT Aleutia
maj:  Renáta Hovorková

 
VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FENA/MATKA v sezńě 10/2003 - 10/2004
ANTAR-C-TICA Stormyth
maj:  Miloslava Řeháková

 
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MATKA ŠAMPIONŮ - R O M
EAGLE WING Navarama
maj:  Renáta Hovorková
 


 2005


  VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FENA/MATKA v sezóně 10/2004 - 10/2005
CHEROKEE GIRL of Navarama Mal
maj:  Michaela Purnochová

 
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MATKA ŠAMPIONŮ - R O M
CARDIF REX od Vranského potoka
maj:  Kateřina Scheuflerová-Bergerová
 

 

 2006

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
DARK PEARL Stormyth
maj:  Erika Marcová

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
FAIR PLAY Appalachian
maj:  Ewa Niemczyk

 
KLUBOVÝ ŠAMPION
MISZA z Muchnic
maj:  Ewa Niemczyk
 


 2007

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
CHARMING BOY Vlci severu
maj:  Rudolf Paleček
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
LUPINO LUPUS of Navarama Mal
maj:  Lenka Juhaňáková + Michaela Purnochová


KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
ELECTRICAL STORM Stormyth
maj:  Kateřina Scheuflerová-Bergerová


KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
LAKOTA TALISMAN of Navarama Mal
maj:  Michaela Purnochová

  NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MATKA ŠAMPIONŮ - R O M
LADY SNOW STORM Huk Amarok
maj:  Ewa Janicka

 


 2008

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
ILIJA LUCKY Appalachian
maj: Ewa Janicka

 
KLUBOVÝ  ŠAMPION
ELECTRICAL STORM Stormyth
maj:  Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 
KLUBOVÝ  ŠAMPION
Tanana YUPIK UNKAS
maj:  Edyta Langer

 
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ OTEC ŠAMPIONŮ - R O M
ASTERIX PAMEYUT Aleutia
maj: Ranata + Michael Al-Nassir

 
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ OTEC ŠAMPIONŮ - R O M
Tanana YUPIK UNKAS
maj:  Edyta Langer
 



 2009


  KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
NO BODY'S STOP ME Z Snieźnej Doliny
maj: Ewa Niemczyk
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
CRONY Polární Úsvit
maj: Petr Joska

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
UP THE WIND Shamanrock
maj: Zuzana + Jozef Mikolkovi
 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
LATINA CHICA NEGRA Z Snieźnej Doliny
maj: Ewa Niemczyk

 
KLUBOVÝ ŠAMPION
NO BODY'S STOP ME Z Snieźnej Doliny
maj: Ewa Niemczyk

 
KLUBOVÝ ŠAMPION
UP THE WIND Shamanrock
maj: Zuzana + Jozef Mikolkovi

 
KLUBOVÝ ŠAMPION
BLAZE OF GLORY Midnight Sunrise
maj: Zuzana + Jozef Mikolkovi

 
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MATKA ŠAMPIONŮ - R O M

BEKI Cien Alaski
maj: Ewa Niemczyk
 

 

 2011

 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MATKA ŠAMPIONŮ - R O M
Cherokee Girl Navarama Mal
maj: Michaela Purnochová

 

 

 2012

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
ODAKOTA NAVAJO Navarama Mal
maj: Michaela Purnochová

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

IGUAL DU GRAND Stormyth
maj: Renata Sütto-Vítková

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
IKUKO BABY Stormyth
maj: Karla Krpálková + Martin Marinčič

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
ISABELA LA BELLA Stormyth
maj: Renata Sütto-Vítková
 
KLUBOVÝ
ŠAMPION
IGUAL DU GRAND Stormyth
maj: Renata Sütto-Vítková
KLUBOVÝ  ŠAMPION
ADORE PRINCESS Arctic Storm
maj:
Kateřina Scheuflerová-Bergerová
 
VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FENA/MATKA v r. 2012
FINAL FAIRY Stormyth
maj: Renata Sütto-Vítková

 

2013

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
Daisy Z Kováňské tvrze
maj: Marie Hencová + Šárka Veverková

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
Spark Ice Of Navarama Mal
maj: Irena Leityová
 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
Head Over Hells Shamanrock
maj: Renata Cepková


 

KLUBOVÝ  ŠAMPION
Head Over Hells Shamanrock
maj: Renata Cepková


 

2014

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
ARNIE THE WARRIOR of Alaska Empire
maj: Jiří Vitula + Zuzana Vitulová

 

KLUBOVÝ  ŠAMPION
APOLÓN DREAM From Czech Kanada
maj: Roman Růžička

 

KLUBOVÝ  ŠAMPION
JOSEPH Del Biagio
maj:
Maurizio Pizzolato

 

KLUBOVÝ  ŠAMPION
ADORE PRINCESS Arctic Storm
maj:
Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 

2015

 
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
LITTLE GIRL Storm
yth
maj: Barbora Přibylová + Radek Černý


 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
KING OF CHAMPIONS Polární úsvit

maj: Ewa NIemczyk

 

KLUBOVÝ  ŠAMPION (1048 bodů)
IGUAL DU GRAND Stormyth
maj: Renata Sütto-Vítková

 

KLUBOVÝ  ŠAMPION (616 bodů)
ADORE PRINCESS Arctic Storm
maj:
Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 

KLUBOVÝ  ŠAMPION (450 bodů)
SPARK ICE Of Navarama Mal
maj:
Irena Leityová
 
KLUBOVÝ  ŠAMPION
(420 bodů)
ARNIE THE WARRIOR of Alaska Empire
maj:
Jiří Vitula + Zuzana Vitulová

 

 

2016

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
BALTAZAR MAGIC BOY Of Alaska Empire

maj.: Lenka Navrátilová

 

 

2017

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

LIKE A QUEEN Dnipro-Talisman

maj: Marie Hencová


 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

MOONLIGHT SHADOW Stormyth

maj: Erika Marcová
 

 

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

Candy Z Sniežnej Doliny

maj: Ewa Niemczk