Národní výstavy 2012

 

NVP Erfurt 9.6. 2012

Rozhodčí pan Harry Tast (FI)

Výsledky:

 

PSI

třída šampionů:

V1, CAC VDH,

ENORMOUS NUGGET Polární Úsvit

(Sno Quest’s of Landwood + Delightful Anny Inditarod)

ch.: Jana Hynková

m.: Jana Hynková + Zuzana Kynclová

 

tř. pracovní:

V1, CAC VDH

BALTO Srebrny Kiel

(Tanana Yupik Unkas + Beta Kaczanowo)

ch.. Krystyna Wielgus

m.: Magdalena  Legowik-Lewandowska

 

tř. otevřená:

V1, CAC VDH, CAC

TOOLIK’S A WIND Of Chance

(Rasta Man Shamanrock + Wencinjas Dream a Little Dream)

ch.: Josefine Munke

m.: Anita Malente

 

FENY:

tř. mladých:

V1, JUG. CAC VDH, BOB

ADORE PRINCESS Arctic Storm

(Navaho Indian Navarama Mal + Frost Flower Stormyth)

ch.: Erika Marcová

m.: Kateřina Scheuflerová-Bergerová

mezitřída:

VD

HONEY LADY Polární Úsvit

(Lord of the Rings Appalachian + Aura polární Úsvit)

ch. + m.: Jana Hynková

 

třída šampionů:

V1, CAC, CAC VDH

AURA Polární Úsvit

(Brad Pitt dl Lago degli Orsi + Delightful Anny Inditarod)

ch. + m.: Jana Hynková

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NVP Klatovy 1.7. 2012

 

Posuzoval pan Tibor Havelka (SK)

 

V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG II Igual Du Grand Stormyth

 

Výsledky:

PSI

třída dorostu:

-----------------

VN1

CALL OF THE WILD Inditarod

Lysákovi Iva a Radovan

 

třída mladých:

-------------------

V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG II

IGUAL DU GRAND Stormyth

Süttö-VÍtková Renata

 

VD2           

CHEIRÓN od Mamutí skály

Jehličková Marie

 

třída otevřená:

--------------------

V1, CAC, NV

APOLLÓN  DREAM from Czech Kanada

Růžička Roman

 

třída veteránů:

--------------------

V1, BOV

BRAD PITT del Lago Degli Orsi

Lysákovi Iva a Radovan

 

FENY

třída dorostu:

-------------------

VN1

BERY  Klidná řeka

Veselá Alena           

 

Mezitřída:

------------

V1, CAC, NV

ADORE PRINCESS  Arctic Storm

Scheuflerová Kateřina

 

třída veteránů:

--------------------

V1

ARIZONA Vintage Walley           

Veselá Alena

 

 
 
 
 
_________________________________________________________________________________________________________________________

 

Hanácká národní výstava psů Brno 8.1. 2012

 

Posuzovala rozhodčí paní Ludmila Pavlíková

 

 

VÝSLEDKY:

 

třída štěňat:

---------------

VN1

Fuego Třpytivý sníh

(Navaho Big Boy Inditarod + Pass the Queen Inditarod))

ch. + m.: Yvona Galgaňáková

 

třída mladých:

---------------------

V1

Exactly The Best Shamanrock

(Lord of the Rings Appalachian + Chance For Win Vlci severu)

ch.: Renata Seidlová

m.: Kristína Bridová

 

V2

Elegant Black od Ledové královny

(Black Kodiak of Mountain Pack + Ice Age Vlci severu))

ch.: Zdeněk Petráš

m.: Božena Pražáková

 

mezitřída:

-----------------

V1, CAC

Lonelystone Eagle Eve

(Voodoo Boy Shamanrock + Byhalia)

ch.. Mariana Vrabie

m.: Jana Engel

 

VD2

D’Artagnan od Ledové královny

(Black Lotus Come On Let’s Go + Abigail Lady od Ledové královny)

ch.: Zdeněk Petráš

m.: Daniel Duda

 

třída otevřená:

--------------------

V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ

Simon Peter Apostle Hosea Park

(Snowlion’s Holy Moses + Kemulvak Karmas Keepsake)

ch.: Loredana Zuccala

m.: Božena Pražáková

 

třída veteránů:

--------------------

V1

Buffalo Bill Inditarod

o.: Moon Song’s Captain Moon Ray

m.: Cony  Ze Západní křižovatky

ch. + m.: Iva + Radovan Lysákovi

 

Feny

třída štěňat:

-----------------

VN1

Florence Třpytivý sníh

(Navaho Big Boy Inditarod + Pass the Queen Inditarod))

ch.: Yvona Galgaňáková

m.: Zuzana Halagová

 

VN2

I Love Vlci severu Malamute Sanctuary

(Simon Peter Apostle Hosea Park + Wolf Sanctuary Nannok Spirit)

ch.: Robert Tokarsky

m.: Božena Pražáková

 

třída dorostu:

--------------------

VN1

Aurora Of Nord Inditarod

(Kinuk’s Hehasitall + Great Spirit Inditarod)

ch. + m.: Iva + Radovan Lysákovi

 

VN2

Fay Bell Midnight Sunrise

(Up the Wind Shamanrock + Anabell VS Skvost Aljašky)

ch.: Zuzana Mikolková

m.: Kristína Bridová

 

VN3

Follow Me Midnight Sunrise

(Up The Wind Shamanrock + Annabel VS Skvost Aljašky)

ch. Zuzana Mikolková

m.: Martina Maarová

 

N4

Fantastic Francesca od Ledové královny

(Lord of the Rings Appalachian + Claudie Cardinal od Ledové královny)

ch. + m.: Zdeněk Petráš

 

třída mladých:

------------------

V1, CAJC, BOJ

Everybeat Of My Heart Shamanrock

(Lord of the Rings Appalachian + Chance For Win Vlci severu)

ch.: Renata Seidlová

m.: Marek Uher

 

V2

Adore Princess Arctic Storm

(Navaho Indian Navarama Mal + Frost Flower Stormyth)

ch.: Erika Marcová

m.: Kateřina Scheuflerová-Bergerová

 

VD3

Eternity Miagorpok

(Adit Star of Yukon + Indian Summer Inditarod)

ch.: Tomáš Otava

m.: Zuzana Dluhošová

 

mezitřída:

-------------

V1, CAC

C’ Check Me Out Shamanrock

(Rata-Man Shamanrock + She is Hell’s Angel Shamanrock)

ch.: Renata Seidlová

m.: Zdeněk Petráš

 

třída otevřená:

-------------------

V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ

Howling Tempest Stormyth

(James Bond Navarama + Essence of Life Stormyth)

m.: Radek Černý + Kateřina Scheuflerová-Bergerová

m.: Radek Holeš

 

V2 res. CAC

Akira Snow Ledový třpyt

(Distant Thunder Stormyth + Calma z Ringhoferova dvora)

ch.: Martina Maarová

m.: Lenka Bezděkovská

 

VD3

Claudie Cardinal od Ledové královny)

Lanco del Biagio + Abigail od Ledové královny)

Ch. + m.: Zdeněk Petráš

 

třída veteránů:

------------------

V1, BOV, BOB

Great Spirit Inditarod

(Brad Pitt Del Lago Degli Orsi + First Lady Shamanrock)

ch. + m.: Iva + Radovan Lysákovi