WDS Salzburg 2012

03.06.2012 23:35

World Dog Show Salzburg 19.05. 2012

 

Přihlášen byl rekordní počet jedinců plemene aljašský malamut, celkem 154 aljašských malamutů, což je ještě více než v r. 2011 v Paříži a to 85 psů a 69 fen. Všichni přihlášení sice nedorazili, protože letošní jaro se spíše podobalo létu a tak hodně psíků již stačilo shodit své zimní kožichy, ale i tak byla účast obrovská.

Rozhodčí Ligita Zake z Litvy posuzovala psi a feny tříd dorostu, mladých a tř. veteránů.

Rozhodčí Luza Beradze z Gruzie žijící v Čechách posuzoval psi a feny z

mezitřídy, tř. otevřené, tř. pracovní a tř. šampionů.

chtěla bych zmínit české odchovy jež byly zastoupeny chovatelskými stanicemi, Polární Úsvit, Shamanrock, Inditarod a Stormyth, kteří se ve velké světové konkurenci neztratili, ale naopak se umístili ve svých třídách na  předních místech.

   Čeští zástupci- IGUAL DU GRAND STORMYTH výborný 2 ve tř. mladých psů, ENORMOUS NUGGET POLÁRNÍ ÚSVIT výborný ve tř. šampionů, ve tř mladých fen ADORE PRINCESS ARCTIC STORM také v ch. st. Stormyth výborná 1, Jugendbester, World  Junior Winner, v mezitřídě fen HONEY LADY POLARNI USVIT výborná, ve tř. otevřené fen UNDER SAPPHIRE SKY INDITAROD  výborná 3, ve tř šampionek  TRUE LADY INDITAROD výborná 1, CACIB, World Winner, CACA.


Výsledky:

 

 

Best Of Breed – BOB

BOB, V 1, CACIB, World Winner, CACA, CACIB

VINTAGE POINT MY DEAR

Majitel: KOROLEVA IRINA, RUS

 

CACIB - PES

BOB, V 1, CACIB, World Winner, CACA, CACIB

VINTAGE POINT MY DEAR

Majitel: KOROLEVA IRINA, RUS

 

CACIB – FENA

V 1, CACIB, World Winner, CACA

TRUE LADY INDITAROD

M.:LYSAK IVANA A RADOVAN, CZE

 

Jugendbester – PES

V 1, Jugendbester, World Junior Winner

ICE MERIDIAN IN THE FAIR OF REVOLUTION

M: TULSKAYA NATALIA, RUS

 

Jugendbester – FENA

V 1, Jugendbester, World Junior Winner

ADORE PRINCESS ARCTIC STORM

M: SCHEUFLEROVA KATERINA, CZE

 

Veteranenbester – PES

V 1, Veteranenbester, World Veteran Winner

KIDS OF THE SNOW-STORM ROYAL BLADE

M: NAGY KRISZTIAN, HUN

 

Veteranenbester – FENA

V 1, Veteranenbester, World Veteran Winner

KIDS OF THE SNOW-STORM DIAMOND LADY

M: NAGY KRISZTIAN, HUN

 

 

PSI

Tř. DOROSTU/ Jüngstenklasse:

---------------------------------------

VN 1

7973 ARCTIC CHALLENGE WOOLLY MAMOTH VEL TOFIK

M: LENARCZYK IWONA, POL

 

VN 2

7975 MENATEY MY MIRACLE OF UNESDALA

M: MOLNAR LASZLO, HUN

 

VN 3

7977STARLIGHT EXPRESS DEL BIAGIO

M: BIAGIOTTI GIUSEPPE, ITA

 

VN 4

7978 AMULOGA'S GREATEST CHOICE

M: MUJBERG LISE, DNK

 

VN

7979 GHOST DANCING THE LEGEND OF TARAK DE LAOUEN-KI

M: CADENAS MIRKO, CHE

 

VN

7980 AIZHAN TRIUMF FAVORITE SULTAN

M: BURANSHEEVA U. SHMELEVA, RUS

 

VN

7981JOSEPH DEL BIAGIO

M: PIZZOLATO MAURIZIO, ITA

 

N

7972 STARRING-MAAT TEETONKA

M: PIRAFELLNER CHRISTIAN, AUT

 

TŘ. MLADÝCH/ Jugendklasse:

--------------------------------------

 

V 1, Jugendbester, World Junior Winner

7998 ICE MERIDIAN IN THE FAIR OF REVOLUTION

Mr: TULSKAYA NATALIA, RUS

 

V2

7988 IGUAL DU GRAND STORMYTH

M: SUTTO-VITKOVA RENATA, CZE

 

V3

7994 ARAGORN TRANSILVANIA'S WOLVES

M: COSTINESCU MONICA, ROM

 

V4

7992 LIBERTIA ARCTIC WYNTER

M: DOWEY TIM, IRL

 

V

7984 TOOLIK'S BREAKTHRU

M: WEILENMANN YOLANDA, CHE

 

V

7986MALAKWA CREEK FIRST LOVE SAGITTARIUS

M: PAWLOWSKI PAWEL, POL

 

V

7990 AD BENNETT

M: PYRKOV BORIS, RUS

 

V

7991 IRON ICE AMADEY MOTSART

M: STOROZHKOVA I.V., RUS

 

V

7995 BILLY HAJNDLBERG'S ALASKAN MALAMUTES

M: ROVAN SARA, SLO

 

V

7997 LEYU KONDOR

M: Mrs KHENKINA MARINA, RUS

 

VD

7987 YAHONT OT FILIPPOVOY

M: FILIPPOVA N.I., RUS

 

VD

7993 CHAYO MAJOR IMPACT AT MAAT

M: CALI FABRIZIO, ITA

 

VD

7996 ZULEM MORNING SINGER

M: SANCHEZ CRISTINA, ESP

 

MEZITŘÍDA/Zwischenklasse:

------------------------------------

 

V 1, CACA

8004 LIBERTIA ROOTS ROCK AND REGGAE

M: SCHOBER LUDWIG, DEU

 

V 2, Reserve CACA

8001 ASPENMYST KABLUNA I HAVE A DREAM

M: IGLESIAS JOSE, ESP

 

V3

8008 DNIPRO-TALISMAN ALTER EGO

M: AVERKINA TAMARA, UKR

 

V4

8002 MOONIKOONA FINAL CUT

M: TUERLINCKX KIZZY, BEL

 

V

8005 LIBERTIA REGGAE MASTER

M: BURNSIDE PERDITA, IRL

 

V

8006 HIGHLANDER AUSTRIAN WOLF

M: NUBE ANGELIKA, DEU

 

VD

7999 JUNEAU'S WINTER STORM

M: ZAMBORI BARSCINE ANDREA, HUN

VD

8010 STARRING MAAT CROWN ROYAL

M: BELARDI MARCO, ITA

 

TŘ. OTEVŘENÁ/Offene Klasse:

------------------------------------------

 

BOB, V 1, CACIB, World Winner, CACA

8023 VINTAGE POINT MY DEAR

M: KOROLEVA IRINA, RUS

 

V 2, Reserve CACA

8016 CLOVER DEL BIAGIO

M: BIAGIOTTI GIUSEPPE, ITA

 

V 3

8026

KIDS OF THE SNOW-STORM OVER THE RAINBOW

M:NAGY KRISZTIAN, HUN

 

V 4

8028 KINUK´S JUDGET IT´S ME

M: USTA SENAY, BEL

 

V

8012 SEVERNYI SHTORM ARAGORN

M: TYURINA L. B., RUS

 

V

8015 BAD AXE MARVIN DE CIJARA

M: SERNA SANCHO ALICIA, ESP

 

V

8019 ASPENMYST BORN IN THE USA

M: IGLESIAS JOSE, ESP

 

V

8020 FAIRBANKS AUSTRIAN WOLF

M: SALZLECHNER PETER, AUT

 

V

8021 O'FFECAN MALHE

M: SOTO O'FFERALL FERNANDO, ESP

 

V

8024 WITHE FANG INDITAROD

M: MULBJERG LUISE, DNK

 

V

8027 STROMCHASER READY TO RUMBLE

M: TIBAY NORBERT, HUN

 

VD

8014 VOODOO BOY SHAMANROCK

M: STEFANESCU MIHAI, ROM

 

VD

8018 GREAT BALU AUSTRIAN WOLF

M: Mag. BERTHOLD SABINE, AUT

 

VD

8025 DARKWOOD THE SEARCHER

M: LUCCHESI ANDREA, ITA

 

TŘ.PRACOVNÍ/Gebrauchshundeklasse:

-------------------------------------------------

V 1, CACA

8029 PEACE RIVER'S INNUENDO

M: WEILENMANN YOLANDA, CHE

 

V 2, Reserve CACA

8031 BALTO SREBRNY KIEL

M: LEGOWIK-LEWANDOWSKA MAGDALENA, POL

 

V3

8030 SAGGI-TO REDBEAR ILLA KUVIANARTOK

M: LANGER EDYTA, POL

 

TŘ.ŠAMPIONŮ/Championklasse:

----------------------------------------

V 1, Reserve CACIB, CACA

8037 RUSICH OT FILIPPOVOY

M: VASYLJEVA IRINA, UKR

 

V 2, Reserve CACA

8040 MY ALASKAN NORTH FACE

M: Covasa Adriana and Draja Octavian, ROM

V3

8051 SKYWALKER SAUSIMAYOK

M: CHEBOTAREVA EKATERINA, RUS

 

V4

8054 EVER CHASING A DREAM DE LAOUEN KI

M: CADORET GUILLAUME/FAIVRE DIDIER, FRA

 

V

8032 AMAETHON WOLF OF CELTIC MOON

M: DELLINGER MARTIN, AUT

 

V

8033 RAISIN DE CIJARA

M: SERNA SANCHO ALICIA, ESP

 

V

8034 BAMBU DE CIJARA

M: SERNA SANCHO ALICIA, ESP

 

V

8035 UP THE WIND SHAMANROCK

M: MIKOLKA ZUZANA, SVK

 

V

8036 ROHAN DEL BIAGIO

Mr: BIAGIOTTI GIUSEPPE, ITA

 

V

8038 PAHA SAPA NEW YEAR

M: VAN DELEN VERONIQUE, NLD

 

V

8039 ENORMOUS NUGGET POLARNI USVIT

M: HYNKOVA JANA, CZE

 

V

8041UYAK KALAMALS BISON BENJAMIN

M: GUILLAUME GWENNAELLE, BEL

 

V

8042 ASPENMYST POWER PLAY

M: IGLESIAS JOSE, ESP

V

8044 TAMON DEL BIAGIO FOR LIBERTIA

M: BURNSIDE PERDITA, IRL

 

Vorzüglich

8045 MANOOK MATANUSKA

M: PARCZEWSKA MARTYNA, POL

 

V

8046 DAL RIZZO RENEGADE

M: MIRKO RIZZI, ITA

 

V

8047 APPANACHI`S BRAVEHEART LUPUS AUSTRIAE

M:SALZLECHNER PETER, AUT

 

V

8048 STARRING-MAAT MANAKI'S

M: CALI FABRIZIO, ITA

 

V

8050 ZULEM AWESOME JOCKER

M: SANCHEZ CRISTINA, ESP

 

TŘ.VETERÁNŮ/Veteranenklasse

 

V 1, Veteranenbester, World Veteran Winner

8056 KIDS OF THE SNOW-STORM ROYAL BLADE

M: NAGY KRISZTIAN, HUN

 

 

FENY

TŘ.DOROSTU/Jüngstenklasse:

--------------------------------------

VN 1

8058 ARCTIC CHALLENGE WHY NOT SNOW IN SPRING

M: LENARCZYK IWONA, POL

 

VN 2

8062 APANATSCHI SNOW FLAKE OF ENGEL

M: GRABERT MATTHIAS, DEU

 

VN 3

8064 DEEPWATER LUPUS AUSTRIAE

M: SALZLECHNER PETER, AUT

 

VN 4

8065 DAYDREAM LUPUS AUSTRIAE

M: SALZLECHNER PETER, AUT

 

VN

8066 MACHTISSA MAY KURJAK OF UNESDALA

M: TIBAY NORBERT, HUN

 

N

8057 CHEYA´S ALMOST PARADISE OF MIDNIGHT SUNRISE

M: MIKOLKA ZUZANA, SVK

 

N

8063 AMULOGA'S SWEETEST CHOICE

M: Mulbjerg Luise, DNK

 

TŘ. MLADÝCH/Jugendklasse:

------------------------------------

V 1, Jugendbester, World Junior Winner

8071 ADORE PRINCESS ARCTIC STORM

M: SCHEUFLEROVA KATERINA, CZE

 

V 2

8068 ZOHRA DEL BIAGIO

M: BIAGIOTTI GIUSEPPE, ITA

 

V 3

8078 MALAKWA CREEK FIRST LOVE SAKARI

M: Topor Martha, POL

 

V 4

8069 ZVEZDA MOYA OT FILIPPOVOY

M: VASYLJEVA IRINA, UKR

 

V

8075 FAY BELL MIDNIGHT SUNRISE

M: BRIDOVA KRISTINA U. SIMKOVA TEREZA, SVK

 

V

8076 KINUK'S KATWALKER FOR ROYALTAYLOR

M: Windley Claire, GBR

 

V

8077 IRON ICE AVALANZH

M: STOROZHKOVA I.V., RUS

 

V

8083 ICE MERIDIAN INSIDE YOUR DREAMS

M: FILIPPOVA G. I., RUS

 

V

8085 SPIRITRUN´S A NEW STORY

M: CADORET GUILLAUME/FAIVRE DIDIER, FRA

 

VD

8067

D´QUITE A SCANDAL SHAMANROCK

M: FRANC PAVEL, CZE

 

VD

8070 AURORA OF NORD INDITAROD

M: LYSAK IVANA UND RADOVAN, CZE

 

MEZITŘÍDA/Zwischenklasse:

------------------------------------

V 1, CACA

8089 STAGHORN'S LITTLE BLACK TREASURE

M: IGLESIAS JOSE, ESP

 

V 2, Reserve CACA

8090 CHESVIK TOP PREZENT PERFECT

M: Goncharova Tatiana, RUS

 

V 3

8086 DILEMMA MIDNIGHT SUNRISE

M: LENARCZYK IWONA, POL

 

V 4

8087 GALUQUODI NOQUISI ANI YUN'WIYA NJK

M: VAN DELEN VERONIQUE, NLD

 

V

8088 HONEY LADY POLARNI USVIT

M: HYNKOVA JANA, CZE

 

TŘ.OTEVŘENÁ/Offene Klasse:

---------------------------------------

V 1, CACA

8092 COLORADO VASILYEV OSTROV

M: VASYLJEVA IRINA, UKR

 

V 2, Reserve CACA

8101 VIRIA SAUSIMAYOK

M: BURANSNEEVA A., RUS

 

V3

8104 UNDER SAPPHIRE SKY INDITAROD

M: Mochalova Svetlana, RUS

 

V4

8093 MONTANA

M: RODRIGUEZ SILVIA, ESP

 

V

8091 CAGLIATSCHA'S CHULYIN COSMA

M: ZWICKY PATRICK, CHE

 

V

8094 EOWYN SAUSIMAYOK

M: KROL LUKASZ, POL

 

V

8096 GREY WOLF`S AREA AUSTRIAN WOLF

M: SALZLECHNER PETER, AUT

 

V

8097 NIAGARA DE CIJARA

M: CALI FABRIZIO, ITA

 

V

8098 GERRYA AUSTRIAN WOLF

M: BENISCHKO MONIKA, AUT

 

V

8099 MY ALASKAN WINTER DREAM

M: PEDERSEN BO, DNK

V

8100 EVER BE MY NUKKA OF SELAWIK RIVER

M: CADENAS MIRKO, CHE

 

V

8102 KIDS OF THE SNOW-STORM MIDNIGHT SUN

M: NAGY KRISZTIAN, HUN

 

V

8105  KINUK´S JUST A DREAM

M: USTA SENAY, BEL

 

TŘ. ŠAMPIONŮ/Championklasse:

-----------------------------------------

V1, CACIB, World Winner, CACA

8113 TRUE LADY INDITAROD

M: LYSAK IVANA UND RADOVAN, CZE

 

V 2, Reserve CACIB, Reserve CACA

8107 CASIA DE CIJARA

M: SERNA SANCHO ALICIA, ESP

 

V 3

8121 KIDS OF THE SNOW-STORM LADY ICECRYSTAL

M:

NAGY KRISZTIAN, HUN

 

V 4

8112 KASAAN'S FORTUNE'N FAME

M: MOLNAR LASZLO, HUN

 

V

8108 ISSUES OF YUKON OKAYA

M: PIRAFELLNER CHRISTIAN, AUT

 

V

8109 ARCTIC CHALLENGE BE COOL

M: LENARCZYK IWONA, POL

 

V

8110 EYARA DEL BIAGIO

M: BIAGIOTTI GIUSEPPE, ITA

 

V

8111 LERA DEL BIAGIO

M: BIAGIOTTI GIUSEPPE, ITA

 

V

8114 KINUK'S HIGH HOPE

M: TUERLINCKX KIZZY, BEL

 

V

8115 AMULOGA'S LONE WOLF

M: MULBJERG LUISE, DNK

 

V

8116 ADITI AUSTRIAN-WOLF

M: SALZLECHNER PETER, AUT

 

V

8117 COMMANCHERO AUSTRIAN WOLF

M: SALZLECHNER PETER, AUT

 

V

811 LADY OF THE NIGHT INDITAROD

M: MULBJERG LUISE, DNK

 

V

8119 ICE MERIDIAN APRIL REVOLUTION

V:FILIPPOVA G. I., RUS

 

TŘ.VETERÁNŮ/Veteranenklasse:

-----------------------------------------

V 1, Veteranenbester, World Veteran Winner

8124 KIDS OF THE SNOW-STORM DIAMOND LADY

M: NAGY KRISZTIAN, HUN

 

V 2, Veteranenbester Reserve

8122 MISZA Z MUCHNIC

M: NIEMCZYK EWA, POL

 

V 3

8123 CZARIK'S FUXUS

M: MULBJERG LUISE, DNK