EDS Brno 2014

10.01.2015 18:21

Malé ohlédnutí za Evropskou výstavou v Brně

  Samotné výstavě psů byly vyčleněny 3 pavilony a čtvrtý byl prodejní pavilon plný chovatelských potřeb, krmiv, pamlsků a pod, skupina V byla předváděna ve čtvrtek 23. října. Kapacita parkovišť  byla velká a placení parkovného při výjezdu z výstaviště byl skvělý tah, podařilo se tak předejít ranním frontám při příjezdu což ve srovnání se Světovou výstavou v Salzburku  bylo opravdu hodně velké plus. Organizace celé akce, kterou mělo na starosti BVV  šlapala jako na drátkách, v halách i okolo nich, všude bylo čisto. Myslím, že také pořadatelský tým v čele s předsedou ČMKU MVDr. Lubomírem Širokým se celého úkolu zhostil výborně a odvedl pořádný kus práce, je potřeba jim vzdát velké díky. Finálový kruh s tribunou pro diváky připravila  firma Eukanuba, která byla hlavní partner ČMKU. Jen mne překvapilo, že na rozdíl od jiných zemí, je v Čechách poměrně málo běžných návštěvníků. Domnívám se, že takováto velká kynologická akce by si zasloužila celkově více diváků a laických návštěvníků, zejména na podvečerních finálových soutěžích.

  Druhá nejprestižnější akce FCI a jediná po 25 letech v České Republice je tedy velmi úspěšně za námi a možná, že myšlenka na pořádání Světové výstavy v Brně se nezdá být nyní tak nereálná :-)

 

Výsledky:

 

V kruhu 11 posuzovala paní Cheryl Paterson

 

PSI           

třída dorostu:

-----------------

Velmi nadějný1

Cijara Natan

Serna Sancho Alicia

 

třída mladých:

------------------

Výborný 1, CAJC, BOJ, EV mladých

Now or Never Gold of Maja

Polyakova Nadezhda

 

Výborný 2

Arnie The Warrior of Alaska Empire

Smětáková Zuzana Paterson Cheryl

 

Výborný3

Sean Conery  the Magician            

kennel the Magician                        

 

Výborný 4

Lightman's Best  Vasilyev Ostrov

Loboichenko Anton

 

Výborný

Incognito Highlands Phantom

Zámbori Barcsiné Andrea

 

Výborný

Indiana Jones Laouen Ki

Kopská Tereza

 

Výborný

Arctic Challenge Vagabundes Del Norte z Śnieżnej Doliny

Pałasińska Magdalena

 

Výborný

Marcello Mastroianni  the Magician

kennel the Magician

 

Velmi dobrý

Journey Through Life Alaskan Diamond

Hartmann Sarah

 

Velmi dobrý

Knockout  Starring-Maat

Strano Concetto

 

Velmi dobrý

Muckety Muck Kinuk's

Senay Usta

 

Velmi dobrý

Dickens  del Biagio

Loda Nicola

 

Dobrý

Charles Darwin od Ledové královny

Soukup Michal

 

Dobrý

Patriot  ot Filippovoy            

Filippova Natalya            

 

mezitřída:

-------------

Výborný 1, CAC           

We Will Rock You  Ivram            

Calleja Ivan            

 

 Výborný2, R. CAC

AD-Clayton At Ironice            

Storozhkova Irina            

 

Výborný 3           

Jean-Batiste Mal Planet            

Fedorova Ekaterina              

 

Velmi dobrý 4

Balto Snow Flake of Engel            

Engel Jana            

 

Velmi dobrý           

Dark Shadow Inditarod            

Lysáková Ivana            

 

Dobrý           

Kasaan's  Sharpening T'Image            

Molnár László            

 

třída otevřená:

-----------------------------

Výborný 1, CAC, R. CACIB

Joseph  Del Biagio            

Pizzolato Maurizio            

 

 

Výborný 2, R. CAC

North Face  My Alaskan

Covasa Adriana            

 

Výborný 3

Aisberg  iz Stai

Seryh  Kleynos Maksim            

 

Výborný 4           

Arctic Village  Leave Your Hat On            

Seidlová Kateřina

 

Výborný

Major Impact at Maat  Chayo            

Cali Fabrizio            

 

Výborný

Aragorn  Transilvania's Wolves            

Costinescu Monica            

 

Výborný

Play The Game Gold of Maja            

Polyakova Nadezda                        

 

Velmi dobrý                       

Fergus             de la Prairie de Graysas            

Vanessa/Lotfi Boetto/Daghmous

           

Velmi dobrý

Good Luck Mal Planet            

Anaevskaya Olga            

 

Velmi dobrý           

AD-Bennett                        

Pyrkov Boris            

 

Velmi dobrý

Oakiok Magic Boy For Polarni usvit

Hynková Jana            

 

třída pracovní:

-------------------

Výborný 1, CAC

Saggi-To Redbear Illa Kuvianartok            

Langer Edyta            

 

Výborný 2, R. CAC

Breakthru  Toolik's            

Weilenmann Yolanda                        

 

třída šampionů :

--------------------

Výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB

Kaviak`s “The Colonel“ At Wolf Mountain            

Goncharova Tatiana            

 

Výborný 2

Iron Ice  Amadey Motsart            

Storozhkova Irina            

 

Výborný 3

Demid ot Filippovoy            

Vasilieva Irina            

 

Výborný 4

Reggae Master Libertia            

Burnside Perdita            

 

Výborný           

Igual Du Grand  Stormyth            

Sutto Vitkova Renata

 

Výborný

Raisin De Cijara            

Serna Sancho Alicia           

 

Výborný

A River of Dreams  Toolik's            

Josefine Munke            

 

Výborný

Zero in Roulette Vintage Point            

Shpakovskiy Igor

 

Velmi dobrý           

Fuego             Třpytivý sníh            

Galgaňáková Yvona            

 

Velmi dobrý

Hannibal the Conqueror of Polarny Wicher            

Kaim-Łokociejewska Agata            

 

Velmi dobrý

Woolly Mammoth Vel Tofik  Arctic Challenge            

Lenarczyk Iwona            

 

třída veteránů:

--------------------

Výborný 1, Evropský vítěz veteránů , BOV

Skywalker Sausimayok            

Chebotareva Ekaterina

 

Velmi dobrý            

Ago Polární úsvit            

Dvořáček Martin            

 

 

FENY

 Třída štěňat:

------------------

Velmi nadějný 1

Funny Face Inditarod            

Lysáková Ivana            

 

třída dorostu:

-----------------

Velmi nadějný1

Sansa Stark Starring-Maat            

Cali Fabrizio            

 

Velmi nadějný 2           

Light of Hope Sno Mals

Wroblewski Bogdan            

 

třída mladých :

-------------------

Výborný 1, CAJC, EV mladých

Pandora Vasilyev Ostrov            

Mudrak Yuliya

 

Výborný 2

Timeout at Siwash legend            

Slavíková Kristina            

 

Výborný 3

Chic in Time Shamanrock            

Barrett Louise Falgreen            

 

Výborný 4

I Am Cute and Cool  Shamanrock            

Kutín Jiří

 

Velmi dobrý           

Arctic Challenge Black Star z Śnieżnej Doliny            

Ewa Niemczyk            

 

Velmi dobrý

Diva ot Filippovoy            

Zaynetdinova Anastasia            

 

Velmi dobrý

Greater Than Ever Vagabundes Del Norte            

Pałasińska Magdalena            

 

Velmi dobrý

Tara Girl  of Navarama Mal            

Purnochová Michaela            

 

 

           

Mezitřída:

--------------

Výborný 1, CAC

Honor of Alaska Midnight Sunrise            

Sisaková Vlasta

 

Výborný 2, R. CAC

Miss Congeniality Libertia            

Winters Serena

 

Výborný 3

Mals Hydrogen Paha Sapa            

Tabarrini Daniele            

 

Výborný 4           

Sapphire Sky  Magic Flower            

Mochalova Svetlana            

 

Výborný

Kimberly Beauty Vasilyev Ostrov            

Loboichenko Anton            

           

Výborný

Antarktida for Vasilyev Ostrov            

Glimbovskiy Oleksandr            

 

Výborný

Spark Ice of Navarama Mal            

Leityová Irena             

 

Výborný

Sapphire Legacy Midnight Lady            

Mochalova Svetlana            

 

Neposouzen

Jenevieva Mal Planet

Fedorova Ekaterina            

 

tř.otevřená:

-------------------

Výborný 1, CAC

Destiny Child  Shamanrock            

Seidlová Kateřina            

 

Výborný 2, R. CAC

Prezent Perfect Chesvik Top            

Goncharova Tatiana            

 

 

Výborný 3

Adorable March Transilvania's Wolves            

Costinescu Monica            

 

Výborný 4

Hineska de Laouen Ki            

Vanessa /Lotfi Boetto/Daghmous           

 

Výborný

Malliku Magic Being Wolf Snow Storm of Unesdala            

Ozbič Marijan            

 

třída šampionů :

--------------------           

Výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS

Poison Ivy of Velvetmist Libertia            

Burnside Perdita

 

Výborný 2, R. CAC           

Disturbja Cosmicfire            

Tabarrini Daniele            

 

Výborný 3

Kumata's Sindy Chocolate De Cijara            

Serna Sancho Alicia            

 

Výborný 4

Incredible Dundagas Best            

Ridaldundaga      Dege Gunta

 

Výborný

Alaska    Ivanovich Yu                         

 

Velmi dobrý

First Love Sakari Malakwa Creek            

Topor Marta            

 

Velmi dobrý

Jaga-Jaga Vasilyev Ostrov            

Loboichenko Anton            

 

třída veteránů:

--------------------

Výborný 1

Illamar             Melody            

Tokarski Robert            

 

Výborný 2           

Aura Polární úsvit            

Hynková Jana            

 

 

 

Zapsala K. Scheuflerová-Bergerová